- 10%

Caudalie – Vinoperfect Dark Spot Correcting Glycolic Night Dream

4,329 Lekë 4,810 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinoperfect Dark Spot Correcting Glycolic Night Dream

Caudalie Vinoperfect Dark Spot Correctioning Glycolic Night Dream është një krem ​​nate që vepron si një eksfoliant gjatë natës për të nxjerë në pah një lëkurë rrezatuese në mëngjes.

Formuluar me Acid Glikolik, Enzimat Papaja dhe Viniferin 500, kombinimi i të cilave favorizon shkëlqimin e fytyrës.

Aroma e saj fito-aromatike, e freskët dhe delikate, shoqëron notat të bergamot, portokallit të ëmbël, mandarinës dhe druri të limonit.

Korrigjon njollat ​​e errëta, i jep shkëlqim lëkurës tuaj ndërsa njëtrajtëson fytyrën.

Tekstura e lëkurës është e lëmuar, e rafinuar  dhe e hidratuar intensivisht. Rezultate të dukshme nga nata e parë!

Udhëzime mbi përdorimin

 

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol*, Glycerin*, Cetearyl Alcohol*, Coco-Caprylate/Caprate*, Glyceryl Stearate*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Hydrogenated Vegetable Oil*, Triheptanoin*, Potassium Cetyl Phosphate, Panthenol, Squalane*, Glycolic Acid, Palmitoyl Grapevine Shoot Extract*, Cetearyl Glucoside*, Bisabolol*, Angustifolia Seed Polysacharride*, Papain*, Tocopherol*, Arginine*, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Carbomer, 1-2-Hexanediol, Algin, Sodium Hydroxide, Sodium Phytate*, Parfum (Fragrance), Geraniol, Limonene, Linalool.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinoperfect Dark Spot Correcting Glycolic Night Dream”

LART

×