- 10%

Caudalie – Vinoclean Make-Up Removing Cleansing Oil

(1 përshtypje mbi produktin)

2,457 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinoclean Make-Up Removing Cleansing Oil

Caudalie Vinoclean Make-Up Removing Cleansing Oil është një vaj pastrues, përzierje vajrash bimorë ushqyes 100% me origjinë natyrore.

I përshtatshëm për fytyrën dhe sytë ky vaj heq të gjitha llojet e make-upit, përfshirë edhe atë rezistent nga uji. Pastron dhe eleminon papastërtitë pa lënë film vajor.

I përkryer për ata që duan një pastrim shumë efektiv, të shpejtë dhe pa tampon pambuku.

Tekstura e vajit jo e yndyrshme bëhet qumësht në kontakt me ujin. Aroma natyrale e bajames së ëmbël transformon heqjen e make-up-it një moment kënaqësie dhe mirëqenieje.

Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe oftalmologjik. Jo komedogjen.

Pa paraben, pa fenoksi-etanol, pa ftalate, pa vajra minerale, përbërës pa origjinë shtazore.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni 3 pompa në pëllëmbën e duarve dhe masazhojeni në lëkurë të thatë, me sy të mbyllur.
Emulsifikojeni me pak ujë më pas shpëlajeni tërësisht dhe thani lëkurën.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Polyglceryl-4 Oleate*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil*, Prunus Amygdallus Dulcis (Sweet Almond) Oil*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Tocopherol*, Parfum (Fragrance)*.

* Vegetable Origin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  200%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Vinoclean Make-Up Removing Cleansing Oil
 • Elida B. (blerës i verifikuar)

  Pastruesi vajor me i mire qe kam perdorur, ndjesi mendafshi ne lekure me arome bajamesh.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART