- 10%

Caudalie – VineActiv Overnight Detox Oil

4,329 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vine[Activ] Overnight Detox Oil

Vaji i Detoksit ndihmon lëkurën e stresuar të rigjenerohet brenda natës. Lëkura detoksifikohet dhe freskohet. Kjo formulë, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, nxjerr përfitimet e saj nga vaji i rrushit.

E pasur me omega 6 dhe vitaminë E, siguron një ushqim dhe riparim për lëkurën. Ky veprim është i përforcuar nga vaji i trëndafilit të myshkut dhe vajra thelbësorë të nerolit, livandës, karotës, drurit të bardhë të sandalwood.

Tekstura e thatë e vajit është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës dhe absorbohet shpejt pa lënë përfundim vajor.

Udhëzime mbi përdorimin

Ngrohni 6 pika në pëllëmbën e dorës, pastaj masazhojeni në fytyrën dhe qafën e pastruar. Vendoseni në mbrëmje para kremit tuaj hidratues. Shmangni konturin e syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL*, ROSA CANINA FRUIT OIL*, CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) LEAF/TWIG OIL*, DAUCUS CAROTA SATIVA (CARROT) SEED OIL, SANTALUM ALBUM (SANDALWOOD) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CITRUS AURANTIUM AMARA (BITTER ORANGE) FLOWER OIL*, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) OIL*, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, CITRAL, LIMONENE, GERANIOL, LINALOOL, FARNESOL (07-49-05)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – VineActiv Overnight Detox Oil”

LART