- 10%

Caudalie – VineActiv glow activating anti-wrinkle serum

5,184 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – VineActiv glow activating anti-wrinkle serum

Serumi i koncentruar Vine [Activ] i mbushur me polifenole anti-oksiduese ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga faktorët agresivë (ndotja, stresi, etj.) Në baza ditore, zbut dukshëm rrudhat dhe rikthen një shkëlqim të ri të shëndetshëm në lëkurë.

Tekstura e lehtë dhe e holluar me ujë shkrihet në lëkurë, duke mos lënë mbetje vajore.

Aroma e saj freskuese kombinon notat e gjetheve të pemës së mandarinës, ujit të kastravecit dhe ekstraktit të mentës së freskët.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte, përpara kremit tuaj hidratues.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

20+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

AQUA/WATER/EAU, SQUALANE*, BUTYLENE GLYCOL*, GLYCERIN*, C14-22 ALCOHOLS*, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, PARFUM (FRAGRANCE), TOCOPHEROL*, GLYCERYL STEARATE SE*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE*, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, PHENYLPROPANOL, PICEA ABIES EXTRACT*, PROPANEDIOL*, ACACIA SENEGAL GUM*, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, SODIUM PHYTATE*, CITRIC ACID* (193/031)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – VineActiv glow activating anti-wrinkle serum”

LART