- 10%

Caudalie – VineActiv energizing and smoothing eye cream

3,780 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – VineActiv energizing and smoothing eye cream 

Ky krem ​​i butë, qetësues lehtëson dukshëm rrathët e errët  dhe zbut konturin e syve dhe buzëve, për një pamje të freskët dhe të energjizuar.

Tekstura e saj depërton lehtë për të zgjuar pamjen dhe konturin e lëmuar të buzëve.

 • Lëmon rrudhat rreth konturit të syve dhe buzëve
 • Lehtëson rrathët e errët
 • Një koktej energjik për sytë
 • Rizgjon konturin e syve

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe mbrëmje në konturin e syve dhe buzëve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN*, BUTYLENE GLYCOL, ISONONYL ISONONANOATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE*, CETEARYL ALCOHOL*, HYDROGENATED VEGETABLE OIL*, PEG-20 STEARATE, CETYL ALCOHOL*, TOCOPHERYL ACETATE*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, CARBOMER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, ARGININE*, CYATHEA CUMINGII LEAF EXTRACT*, ESCIN*, AMMONIUM GLYCYRRHIZATE*, CAPRYLYL GLYCOL, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) LEAF EXTRACT*, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT*, XANTHAN GUM, PICEA ABIES EXTRACT*, TOCOPHEROL*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, SODIUM PHYTATE*, POLYSORBATE 20, GLYCERYL CAPRYLATE*, CINNAMIC ACID*, LEVULINIC ACID*, SODIUM LEVULINATE*, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7, CITRIC ACID* (194/002)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – VineActiv energizing and smoothing eye cream”

LART