- 10%

Caudalie – VineActiv 3-in-1 moisturizer

4,644 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – VineActiv 3-in-1 moisturizer 

Formuluar për të minimizuar vijat e imëta, rrudhat dhe lodhjen, Hidratuesi i lehtë Vine [Activ] 3-në-1 është aleati thelbësor. Si korrigjuese dhe mbrojtëse, formula e fuqishme kufizon sasinë e grimcave ndotëse të depozituara në lëkurë, duke korrigjuar dhe parandaluar dukshëm shenjat fillestare të plakjes të shkaktuara nga stresi oksidativ dhe rivendos një shkëlqim natyral rinor.

Tekstura e mëndafshtë është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

Aroma e lehtë dhe freskuese ndërthur notat e ujit të luleve portokalli, gjetheve të limonit dhe thelbit të bergamot.

 • Lëmon rrudhat
 • Aktivizon shkëlqimin rinor
 • Mbrojtja kundër ndotjes

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni mëngjesin dhe mbrëmjen në fytyrë dhe qafë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

AQUA/WATER/EAU, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*, GLYCERIN*, SILICA, HEXYLDECANOL*, HEXYLDECYL LAURATE*, HEXYLDECYL STEARATE*, SHOREA ROBUSTA SEED BUTTER*, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT*, METHYLPROPANEDIOL, ARACHIDYL ALCOHOL*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, PICEA ABIES EXTRACT*, ASCORBYL TETRAISOPALMITATE, TOCOPHEROL*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, C12-16 ALCOHOLS*, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, BEHENYL ALCOHOL*, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, ARACHIDYL GLUCOSIDE*, LAURYL GLUCOSIDE*, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE*, HYDROGENATED LECITHIN*, PALMITIC ACID*, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHERYL ACETATE*, XANTHAN GUM, SODIUM HYALURONATE, PHENYLPROPANOL, 1,2-HEXANEDIOL, BIOSACCHARIDE GUM-4, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE),CI 77491 (IRON OXIDES), PARFUM (FRAGRANCE), ARGININE, CITRIC ACID*, SODIUM PHYTATE*, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL (196/082)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – VineActiv 3-in-1 moisturizer”

LART