- 10%

Caudalie – Vine Body Butter

3,393 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vine Body Butter

Gjalpi i Trupit Caudalie Vine i pasuruar me rrush dhe gjalpë shea, ushqen dhe mbron lëkurën.
Tekstura e tij e butë dhe vajore qetëson menjëherë kruajtjen e lëkurës të thatë dhe e le atë të ushqyer, të zhdërvjellët dhe të rehatshme. Gjalpi i trupit është gjithashtu një produkt i mirë për kujdesin pas diellit.

Pak i parfumuar, lë një aromë të lehtë në lëkurë.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në të gjithë trupin, në lëkurë të pastër dhe të thatë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

225g

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride* Olus Oil (Vegetable Oil*), Glycerin*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Hydrogenated Grapeseed Oil*, C14-22 Alcohols*, Palm Oil Polyglyceryl 4 Esters*, Potassium Cetyl Phosphate, Fragrance, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract*, Hydrogenated Vegetable Oil*, Xylitylglucoside*, Sodium Acrylates Copolymer, Stearic Acid*, Palmitic Acid*, C12-20 Alkyl Glucoside, Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Anhydroxylitol*, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Tocopherol*, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax *, Xylitol*, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phospholipids*, Polyglyceryl-10 Stearate*, Helianthus Annuus Sunflower Seed Oil*, Sodium Phytate*, Sodium Carboxymethyl, Beta-Glucan, Limonene, Linalool, Geraniol.

*vegetable origin

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vine Body Butter”

LART