- 10%

Caudalie – Thé des Vignes Shower Gel

(1 përshtypje mbi produktin)

1,359 Lekë 1,510 Lekë

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Thé des Vignes Shower Gel

Caudalie Thé des Vignes Shower Gel është një xhel dushi nektar, me aromën delikate me Tea Vine (i patentuar).

I pasuruar me aloe vera, ky xhel dushi pa sapun është formuluar në një bazë pastrimi të butë me origjinë natyrore, e cila respekton pH fiziologjik të lëkurës. Me aromë të lehtë e cila ka një përzierje sensuale të myshkut të bardhë, lule neroli dhe xhinxherit.

0% paraben, 0% fenoksietanol, 0% ngjyrues, 0% përbërës me origjinë shtazore. Testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni dhe më pas shpëlani me ujë të bollshëm.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua, Decyl Glucoside*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Glycerin*, Parfum (Fragrance), Sucrose Cocoate*, Acrylates C 10-30 Alkyl Acrylates Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Citric Acid*, Aloe Bardensis Leaf Juice*, Limonene, Linalool.

*Vegetable origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Thé des Vignes Shower Gel
 • Avatar

  Anonymous (blerës i verifikuar)


  Ja vlen te perdoret ka nje arom fantastike .

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×