- 10%

Caudalie – Thé des Vignes Hand and Nail Cream

1,413 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Thé des Vignes Hand and Nail Cream

Në kujdes i mirëfilltë ushqyes dhe riparues për duar dhe tonj.

Ky krem ​​parfumos duart tuaja me nota të myshkut të bardhë, nerolit dhe xhinxherit.

Tekstura e saj e kremit është i lehtë për tu aplikuar dhe depërton në çast në lëkurë për ti lënë duart tuaja te buta dhe të hidratuara.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhoni në duar sipas nevojës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua/Water, Glycerin*, Cetearyl Alcohol*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Glyceryl Stearate*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract*, Coco-Caprylate/Caprate*, Palmitoyl Grape Seed Extract*, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Oil*, Parfum (Fragrance), Sodium Cetearyl Sulfate*, Tocopheryl Acetate*, Caprylyl Glycol*, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Potassium Sorbate, Phytosterols*, Sodium Hydroxide, Carbomer, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Sorbitan Oleate*, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate*, Limonene, Linalool.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Thé des Vignes Hand and Nail Cream”

LART