- 25%

Caudalie – Thé des Vignes Fragrance Trio Gift Set

2,835 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Thé des Vignes Fragrance Trio Gift Set

Seti përfshin:

 • Fresh Water Thé des Vignes (50 ml)

Eau Fraîche Thé des Vignes është një ujë veçanërisht i butë dhe sensual në të cilin shoqërohen notat e myshkut të bardhë, nerolit dhe xhenxhefilit.

 • Dhuratë: Uji i freskët Thé des Vignes Roll-on (10ml)

Një format nomad për prekjen e parfumit në çdo kohë, në pëllëmbën e kyçit të dorës ose pas veshit.

 • Dhuratë: Xhel dushi Thé des Vignes (50 ml)

I formuluar me 96% përbërës natyralë dhe pa sapun, Xheli i dushit Thé des Vignes pastron butësisht lëkurën dhe e lë atë me aromë delikate.

 

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray, Roll-on, Tubet

Sasia

10ml, 50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Thé des Vignes Fragrance Trio Gift Set”

LART