- 10%

Caudalie – Thé des Vignes Fragrance Duo Gift Set

4,500 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Thé des Vignes Fragrance Duo Gift Set

Ky set përfshin:

 • Fresh Water Thé des Vignes (100 ml) 

Aroma e freskët e Thé des Vignes është një aromë veçanërisht e butë dhe e zjarrtë. Një aromë sekrete e mbrëmjes, ajo kombinon notat sensuale të myshkut të bardhë dhe nerolit me një nuancë të likerit të xhinxherit dhe një infuzion me lule portokalli dhe jasemini.

 • Dhuratë: Nourishing Body Care Thé des Vignes (150 ml) 

Gjeni aromën tuaj të preferuar në Travel Size Nourishing Body Care, për të hidratuar, qetësuar dhe mbrojtur lëkurën tuaj.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray, Tubet

Sasia

100ml, 150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Thé des Vignes Fragrance Duo Gift Set”

LART