Zbritje

Caudalie – Thé des Vignes Body Lotion

2,952 Lekë3,582 Lekë

Hiq

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Thé des Vignes Body Lotion

Pasuruar me vaj ushqyes të farës së rrushit dhe polifenole rrushi anti-oksidues, ky locion trupi mjaft i lehtë për tu përthithur nga lëkura i jep asaj butësi, hdrati dhe ndjesi komforti.I aromatizuar me nota të myshkut të bardhë, nerolit dhe xhinxherit

 • Përtithet menjëherë
 • Hidraton intensivisht
 • Parfumuar lehtë
 • 96% përbërës me origjinë natyrore

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje. Masazhojeni butësisht në të gjithë trupin derisa të thithet.
Përdoreni pas xhelit të dushit Thé des Vignes  për të përmirësuar aromën delikate të Thé des Vignes gjatë gjithë rutinës tuaj të kujdesit për lëkurën.

Info. Shtesë

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml, 400ml

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN*, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE*, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL*, BUTYLENE GLYCOL*, C14-22 ALCOHOLS*, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL*,
POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, PARFUM (FRAGRANCE), STEARIC ACID*, PALMITIC ACID*, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE*, DIMETHICONE, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, HYDROGENATED
POLYISOBUTENE, SODIUM PCA*, CETYL ALCOHOL*, POTASSIUM SORBATE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, PHOSPHOLIPIDS*, POLYGLYCERYL-10 STEARATE*, TOCOPHEROL*, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT*, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE, LIMONENE, LINALOOL (053/177)
*origine végétale / plant origin

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Thé des Vignes Body Lotion”

LART

×