- 20%

Caudalie – Thé des Vignes Body and Hair Nourishing Oil

(1 përshtypje mbi produktin)

2,216 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Thé des Vignes Body and Hair Nourishing Oil

Caudalie Thé des Vignes Body and Hair Nourishing Oil është një vaj ushqyes që hidraton dhe lartëson lëkurën dhe flokët tuaj.

Ky vaj ushqyes parfumon lëkurën tuaj dhe flokët tuaj aromë të White Musk, Neroli dhe Giner.

Tekstura vajore është e lehtë për tu aplikuar dhe depërton në çast në zemrën e lëkurës dhe të flokëve.

 • Formuluar me 0%  paraben, fenoksietanol, ftalateve, vajrave minerale, sulfate.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Në fytyrë: Vendoseni një herë në ditë duke lëvizur nga qendra në konturin e fytyrës. Mund të përdoret vetëm ose duke përzier disa pika në pëllëmbë të dorës me kujdesin tuaj të përditshëm.
 • Në trup: Masazhoni me lëvizje rrethore në zonat e dëshiruara (gjoks, këmbë, …).
 • Në flokë: Në flokë të thatë, spërkatni disa pika në pëllëmbën e dorës tuaj, pastaj vendosni në gjatësi aq shpesh sa të jetë e nevojshme.
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

50ml

Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Sesanum Indicum (Sesame) Seed Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Coco-Caprylate/Caprate*, Fragrance, Ethylhexyl Palmitate*, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Argania Spinosa Kernel Oil*, Hibiscus Sabdariffa Seed Oil*, Palmitoyl Grape Seed Extract*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract*, Solanum Lypersicum (Tomato) Fruit Extract*, Tocopherol*, Citric Acid, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool.

Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  100%
1 përshtypje për Caudalie – Thé des Vignes Body and Hair Nourishing Oil
 • Iljada B.

  Preferoj ato te Nuxe

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART