- 20%

Caudalie – Vinocrush Bronzing Powder

3,040 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Caudalie Vinocrush Bronzing Powder

Një pudër bronzuese rrezatuese , me teksturë te lehtë që jep një shkëlqim të këndshëm, i pasuruar me pigmente natyrale për intensifikuar dhe rritur nxirjen. Falë vajit të farave të rrushit dhe antioksidantëve, ushqen lëkurën duke siguruar një përfundim natyral dhe të shkëlqyeshëm.

 • Tekstura e mëndafshtë: Bronzeri është i njohur për strukturën e tij të mëndafshtë dhe të bluar imët, duke lejuar aplikim të butë dhe përzierje pa mundim në lëkurë.
 • Pamje rrezatuese: Ai jep një përfundim rrezatues, duke siguruar një shkëlqim të këndshëm nga dielli pa theksuar strukturën. Formula është krijuar për të dhënë një çehre me shkëlqim dhe me pamje natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Përgatitni lëkurën tuaj: Filloni me një fytyrë të pastër dhe të hidratuar. Ju mund të aplikoni rutinën tuaj të rregullt të kujdesit të lëkurës.
 • Përdorni një furçë bronzeri për të aplikuar lehtë pluhurin nëpër zonat ku dielli bie natyrshëm – pikat e larta të fytyrës suaj. Përqendrohuni në ballin, mollëzat, hundën dhe nofullën.
 • Opsionale: Konturimi – Nëse dëshironi, bronzerin mund ta përdorni edhe për konturim duke e aplikuar në mollëzat dhe përgjatë vijës së nofullës.
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Sasia

8.5g

MICA, KAOLIN, ZINC STEARATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CALCIUM CARBONATE, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX, CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77491 (IRON OXIDES), MAGNESIUM MYRISTATE, CI 77499 (IRON OXIDES), DIISOSTEARYL MALATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), SORBIC ACID, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, CI 77007 (ULTRAMARINES), CI 77742 (MANGANESE VIOLET).(367/002)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinocrush Bronzing Powder”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART