- 10%

Caudalie – Vinosource-Hydra Gift Set

(2 përshtypje mbi produktin)

3,546 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinosource SOS Intense Moisturizing Cream (30 ml)

Ky krem ​​i pasur i butë qetëson edhe lëkurën më të ndjeshme dhe të thatë dhe rivendos hidratimin dhe zhdërvjelltësinë.

Skuqja dhe ngushtësia zhduken duke lënë një ndjesi të menjëhershme rehatie.

Rritja intensive e hidratimit plotëson dhe ngre lëkurën çdo ditë. Mund të përdoret si një trajtim S.O.S për të riparuar dëmet e shkaktuara nga streset e jashtme.

Aroma e freskët dhe delikate, me bazë bimore, kombinon notat e bergamotit, mandarinës, gjetheve të pemës së limonit dhe xhinxherit të freskët.

 • Hidraton intensivisht
 • Qetëson dhe lehtëson ngushtësinë
 • Mbush dhe zbut lëkurën
 • Komoditet afatgjatë

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas serumit tuaj.

Caudalie – Vinosource SOS Thirst – Quenching Serum 10ml

Serumi Vinosource S.O.S  shpërndan vazhdimisht ujë për të rivendosur ekuilibrin e hidratimit të lëkurës në mënyrë që ajo të ndihet e freskët dhe e butë.

Me kombinimin e hidratuesëve aktivë të fuqishëm, ky serum stimulon mekanizmat e brendshëm të hidratimit për të rikthyer nivelet optimale të tij. Lëkura e dehidratuar menjëherë ndihet e butë dhe e freskuar.

Duke rritur efektet e rutinës suaj të hidratimit, kjo formulë e përqëndruar, e pasur me Ujë Organik të Rrushit, siguron veti qetësuese dhe hidratuese për lëkurën.

Teksturë ultra e lehtë që thithet shpejt në lëkurë për rezultate të menjëhershme.

I mbushur me shënime agrumesh të lules së mandarinës, gjetheve të pemës së limonit, ujit të kastravecit dhe xhinxherit të freskët.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurën e pastruar. Lëreni të veprojë për disa çaste para se të vendosni kremin tuaj.

Caudalie  Vinocource-Hydra Moisturizing Mask 15ml

Vinosource Hydra Moisturizing Mask është e pasuruar me ujë të ekstraktuar nga rrushi, centella asiatica organike zbutëse dhe polifenole të rrushit me efekt antioksidues për një hidratim dhe qetësim intensiv të lëkurës (dhe për ato më të thatat dhe të ndjeshmet). Pas aplikimit lëkura ndjehet e transformuar. Lëkura ndihmet më e butë, më e plotë dhe e mbrojtur në vazhdimësi nga dehidratimi.

Ekstra: Paketim 100% i riciklueshëm për mbetje minimale.

Përfitmet:

 • Ushqyerje intensive
 • Qetëson lëkurat e thata ose të dehidratuara

Formula

 • 98% përbërës me origjinë natyrale
 • E testuar në kontroll oftalmologjik dhe dermatologjik
 • E përshtatshme për përdoruesit e lenteve
 • Si të gjithë produktet e Caudalie: nuk përmban parabene, fenoxietanol, ftalate, vajra mineral, PEG, silikone apo derivate me origjinë shtazore

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni dy herë në javë në zonën e konturit të fytyrës dhe syve. Hiqni maskën e tepërt pas 15 minutash, ose lëreni gjithë natën si një maskë gjumi.

 

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë, Tubet, Vazo

Sasia

10ml, 15ml, 30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Caudalie – Vinosource-Hydra Gift Set
 • Roland D.

  Dhurate perfekte per festa.3 produkte ne 1 paketim👍⭐⭐⭐⭐⭐

 • Roland D.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART