- 10%

Caudalie – Rose de Vigne Fragrance Trio Gift Set

(1 përshtypje mbi produktin)

3,393 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Rose de Vigne Fragrance Trio Gift Set

Seti përfshin:

Fresh Rose de Vigne Water (50 ml)

Caudalie Rose de Vigne Fresh Fragrance është një aromë e freskët me fruta,lule të Rose de Vigne, Myshk dhe Rhubarb.

Falë kësaj aromë të freskët, nënshtrohuni freskisë së Rose de Vigne si gjatë një mëngjesi me vesë, i freskët dhe me gaz.

Dhuratë: Fresh Water Rose de Vigne Roll-on (10ml) 

Një format për prekjen e parfumit në çdo kohë, në kyçin e dorës ose pas veshit.

Dhuratë: Xhel dushi Rose de Vigne (50ml)

I formuluar me 96% përbërës natyralë dhe pa sapun, xheli i dushit Rose de Vigne pastron butësisht lëkurën dhe e lë atë me aromë delikate.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on, Shishe me spray, Tubet

Sasia

10ml, 50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Rose de Vigne Fragrance Trio Gift Set
 • Roland D.

  ⭐⭐⭐⭐⭐

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART