- 10%

Caudalie – Resveratrol Lift Set

5,625 Lekë

(Firming Solution Set)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Resveratrol [Lift] Redensifying Cashmere Cream 30ml

Caudalie Resveratrol [Lift] Redensifying Cashmere Cream është një krem ​​kundër rrudhave i bazuar në acid hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenit vegan që korrigjon rrudhat, dhe vijat e holla. Ai gjithashtu dyfishon prodhimin natyror të acidit hialuronik dhe pesëfishon prodhimin e kolagjenit
Fytyra ndihet më e ngritur, rafinuar dhe dukshëm më e re.

Kompleksi i saj fito-aromatik lë lëkurën me aromë delikate me shënime borziloku,lemongrass, kamomili, trumze dhe lule portokalli.

Ky krem ​​është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

 • Jo-komedogjene.
 • Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, vetëm ose pas serumit.

Caudalie – Resveratrol Lift Firming Eye Gel-Cream 5ml

Krem xhel forcues për sytë Caudalie është një krem ​​xhel anti-fryrje i bazuar në acidin hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenin vegan që dyfishon prodhimin natyror të acidit hialuronik dhe pesëfishon prodhimin e kolagjenit.

E pasuruar me ekstrakt quinoa, formula e saj ndihmon në luftimin e shenjave të lodhjes: sytë duken më të rinj dhe më të freskët.

 • Testuar nën kontrollin dermatologjik.
 • 97% e përbërësve janë me origjinë natyrore.
 • Pa paraben, fenoksietanol, ftalate, vajra minerale, PEG, silikone, sulfat natriumi laureth.
 • Pa aromë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në konturin e syve.

Caudalie Resveratrol Lift Firming Night Cream 15ml

Caudalie Firming Cream Night është një krem ​​kundër rrudhave i bazuar në acidin hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenin vegan që zbut, ushqen dhe rigjeneron lëkurën për një zgjim të bukur: tiparet pushojnë dhe zbuten, lëkura është e rafinuar dhe plot shkëlqim.

Tekstura e butë ushqen lëkurën duke i dhuruar një ndjesi qetësuese.

Kompleksi i saj fito-aromatik lë lëkurën me aromë delikate me shënime borziloku, lemongrass, kamomili, trumze dhe lule portokalli.

Ky krem ​​është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

 • Jo-komedogjene.
 • Testuar nën kontrollin dermatologjik.
 • 98% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, vetëm ose pas serumit.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë, Tubet, Vazo

Sasia

15ml, 30ml, 5ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Resveratrol Lift Set”

LART