- 10%

Caudalie – Resveratrol Lift Lightweight Firming Cashmere Cream

5,310 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Resveratrol [Lift] Lightweight Firming Cashmere Cream 

Caudalie Firming Cashmere Cream është një fluid kundër rrudhave i bazuar në acidin hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenin vegan që korrigjon rrudhat dhe vijat e holla. Dyfishon prodhimin natyror të acidit hialuronik dhe pesëfishon prodhimin e kolagjenit.

Rezultati: lëkura duket mirë.

 • Ky fluid është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.Jo-komedogjene.
 • Testuar nën kontrollin dermatologjik.
 • 97% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në mëngjes në fytyrë dhe qafë, vetëm ose pas serumit.

Firma

Caudalie

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua/Water/Eau, Caprylic/Capric Triglyceride, Isostearyl Isostearate, Coco-Caprylate/Caprate, Heptyl Undecylenate, Butylene Glycol, Silica, Glycerin, Squalane, CI 77891 (Titanium Dioxide), Glyceryl Stearate Citrate, Potassium Cetyl Phosphate, Palmitoyl Grapevine Shoot Extract, Mica, Polyglyceryl-3 Stearate, Tocopheryl Acetate, Benzyl Alcohol, Hydrogenated Lecithin, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Polyacrylate Crosspolymer-6, Adenosine, Dehydroacetic Acid, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Hyaluronic Acid, Sodium Phytate, Khaya Senegalensis Bark Extract, Maltodextrin, Tin Oxide, Paeonia Lactiflora Root Extract, Tocopherol, Sodium Hydroxide, Parfum (Fragrance), Linalool, Limonene, Coumarin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Resveratrol Lift Lightweight Firming Cashmere Cream”

LART