- 10%

Caudalie – Resveratrol Lift Firming Solution Set

6,489 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Resveratrol Lift Firming Solution Set

Seti  përfshin:

 • Serumi përforcues Resveratrol-Lift (30ml) 

Serum forcues i menjëhershëm Resveratrol-Lift 30m
I pasuruar me një kombinim të patentuar të resveratrolit, acidit hialuronik dhe një përforcues vegan të kolagjenit, Serumi Instant Forming korrigjon rrudhat dhe zbut konturet e fytyrës.

 • Dhurate: Kremin e natës Resveratrol-Lift (15 ml)

Krem ​​kundër rrudhave i bazuar në acid hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenit vegan që korrigjon rrudhat, dhe vijat e holla. Ai gjithashtu dyfishon prodhimin natyror të acidit hialuronik dhe pesëfishon prodhimin e kolagjenit. Kremi qetësues rigjeneron lëkurën për një zgjim të bukur: tiparet pushojnë dhe zbuten, lëkura është e fortë dhe e ushqyer.

 • Dhuratë: Kremin e syve Resveratrol-Lift (15 ml)

Krem ​​xhel anti-fryrje i bazuar në acidin hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenin vegan që dyfishon prodhimin natyror të acidit hialuronik dhe pesëfishon prodhimin e kolagjenit.Redukton rrathët e errët, ënjtjen dhe ndihmon të luftoni kundër shenjave të lodhjes: sytë duken më të rinj dhe më të freskët.

Firma

Caudalie

Mosha

25+

Forma

Flakon me pompë, Tubet, Vazo

Sasia

15ml, 30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Resveratrol Lift Firming Solution Set”

LART