- 10%

Caudalie – Resveratrol Lift Firming Eye Gel-Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

4,968 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Resveratrol Lift Firming Eye Gel-Cream

Krem xhel forcues për sytë Caudalie është një krem ​​xhel anti-fryrje i bazuar në acidin hialuronik, resveratrol 500 dhe kolagjenin vegan që dyfishon prodhimin natyror të acidit hialuronik dhe pesëfishon prodhimin e kolagjenit.

E pasuruar me ekstrakt quinoa, formula e saj ndihmon në luftimin e shenjave të lodhjes: sytë duken më të rinj dhe më të freskët.

 • Testuar nën kontrollin dermatologjik.
 • 97% e përbërësve janë me origjinë natyrore.
 • Pa paraben, fenoksietanol, ftalate, vajra minerale, PEG, silikone, sulfat natriumi laureth.
 • Pa aromë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në konturin e syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

15ml

Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Isoamyl Laurate, Palmitoyl Grapevine Shoot Extract, Polyacrylate Crosspolymer-6, Ethylhexylglycerin, Sodium Polyacrylate, Stearyl Heptanoate, Sclerotium Gum, Xanthan Gum, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Stearyl Caprylate, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caesalpinia Spinosa Fruit Extract, Adenosine, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Sodium Benzoate, Kappahycus Alvarezii Extract, Sodium Phytate, Hyaluronic Acid, Khaya Senegalensis Bark Extract, Maltodextrin, Paeonia Lactiflora Root Extract.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  100%
1 përshtypje për Caudalie – Resveratrol Lift Firming Eye Gel-Cream
 • Iljada B.

  Raporti cilsi -cmim shum i lart.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART