- 10%

Caudalie – Premières Vendanges Moisturizing Cream

2,637 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Premières Vendanges Moisturizing Cream

Krem hidratues Caudalie Premières Vendanges është i pasur me përbërës aktivë hidratues dhe shkrihet menjëherë në lëkurë për ta hidrtuar atë me agjentët e saj anti-oksidues.

Polifenolët e rrushit të patentuar Caudalie janë antioksidantë natyrorë jashtëzakonisht të fuqishëm. Ata neutralizojnë radikalet e lira, shkaku kryesor i plakjes së lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni mëngjesin dhe mbrëmjen në fytyrë dhe qafë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Aqua, Glycerin*, Stearyl Heptanoate*, Ethylhexyl Cocoate*, Ehtylhexyl Palmitate*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Tripalmitin*, Tristearin*, Polymethyl Methacrylate, Ceteareth-20*, Oleyl Alcohol*, Carbomer, Tocopheryl Acetate*, Dimethicone, Hydrogenated Stearyl Acetate*, Dimethicone, Hydrogenated Stearyl Olive Esters*, Fragrance, Caprylyl Glycol, Palmitoyl Grape Seed Extract*, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crospolymer, Benzyl Benzoate, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Premières Vendanges Moisturizing Cream”

LART