- 10%

Caudalie – Premier Cru The Serum

12,177 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Premier Cru The Serum 

Formuluar me kompleksin e patentuar Vinergy®, ky serum-xhel luksoz, ringjall intensivisht lëkurën dhe vepron mbi shenjat e plakjes. Formula shumë e përqendruar rrit efikasitetin e kremit anti-plakje  për të nxjerë në pah lëkurën që duket më e re, më e shndritshme dhe e rigjallëruar.

Ideal edhe për lëkurën më të ndjeshme, ky serum i lehtë është frymëzuar nga udhëtimet e Mathilde Thomas në Korenë e Jugut. Formuluar me përbërës 95% me origjinë natyrale dhe me aromë delikate me shënime të petaleve të trëndafilit,ky serum i fuqishëm nuk është vetëm një kënaqësi për lëkurën tuaj, por edhe për shqisat tuaja.

Udhëzime mbi përdorimin

Premier Cru The Serum është hapi i parë i rutinës suaj anti-plakje. Ndihmon në përgatitjen e lëkurës për përbërësit aktivë që gjenden në kremin tuaj kundër plakjes dhe rrit efektivitetin e këtyre përbërësve.
Vendosni disa pika Serum në majë të gishtave dhe aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte përpara kremit tuaj hidratues.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

25+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN*, NIACINAMIDE, METHYLPROPANEDIOL, BETAINE*, RIBOSE, HYDROLYZED HYALURONIC ACID*, PAEONIA LACTIFLORA ROOT EXTRACT*, SODIUM HYALURONATE, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT*, CAPRYLYL GLYCOL, CARBOMER, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, TOCOPHEROL*, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, PHENYLPROPANOL, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, SORBITAN ISOSTEARATE*, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM PHYTATE*, SODIUM HYDROXIDE, GERANIOL, LINALOOL (189/039)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Premier Cru The Serum”

LART