- 10%

Caudalie – Premier Cru the Precious Oil

(1 përshtypje mbi produktin)

7,218 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Premier Cru the Precious Oil

Ky vaj i thatë luksoz dhe natyral shkrihet në lëkurë duke e lënë atë menjëherë të lëmuar, të ushqyer dhe të ndriçuar. Formula multifunksionale mund të përdoret vetë, pas serumit, apo pas kremit tuaj hidratues për të dhënë një efekt forcues në rutinën tuaj anti-plakje. Lëkura duket më e fortë dhe më e shndritshme, ndërkohë që rrudhat zbuten.
Ky vaj unik i thatë absorbohet shpejt dhe ka përfundim jo vajor.
Aroma kombinon shënime delikate të petaleve të trëndafilit.

 • Lëmon rrudhat
 • Siguron rehati dhe shkëlqim
 • Ushqen lëkurën
 • Rafinon lëkurën

Udhëzime mbi përdorimin

Ngrohni disa pika në pëllëmbët e duarve tuaja, vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, duke shmangur zonën e konturit të syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

25+

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

29ml

COCO-CAPRYLATE*, ISOAMYL COCOATE*, CORIANDRUM SATIVUM (CORIANDER) SEED OIL*, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED OIL*, OPUNTIA FICUS-INDICA SEED OIL*, OLEIC/LINOLEIC/LINOLENIC POLYGLYCERIDES*, SANTALUM ALBUM (SANDALWOOD) SEED OIL*, TOCOPHERYL ACETATE*, TOCOPHEROL*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL*, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, PADINA PAVONICA THALLUS EXTRACT*, PARFUM (FRAGRANCE), GERANIOL, CITRONELLOL, COUMARIN, LINALOOL (155/025)
* Origine végétale – Origen vegetal – Plant origin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Premier Cru the Precious Oil
 • .

  Super i mire. Lekura tjeter nivel ??

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART