- 10%

Caudalie – Premier Cru The Eye Cream

5,850 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Premier Cru The Eye Cream 

Premier Cru Eye Cream është një krem ultra-efektiv dhe luksoz për sytë që trajton të gjitha shenjat e plakjes, zbut pigmentimet dhe ndriçon menjëherë  zonën rreth syve. Tekstura e lehtë, pa aromë, lë lëkurën të ndjehet e hidratuar, e lëmuar dhe më e fortë, ndërkohë që respekton zonën delikate të syve. Rrathët e errët dhe fryrja zbehen për të nxjerë në pah një zonë të syve që shkëlqen. I përshtatshëm për sy të ndjeshëm.

 • Lëmon rrudhat
 • Redukton rrathët e errët dhe fryrjen
 • Ndriçon zonën e syve

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1-2 pompa të kremit të syve në majë të gishtave, vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në konturin e syve.
Masazhoni butësisht qepallat, duke i kushtuar vëmendje të madhe cepit të syrit.
Përfundoni duke zbutur konturin e buzëve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

AQUA/WATER/EAU, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*, ETHYLHEXYL STEARATE, SILICA, GLYCERIN*, BUTYLENE GLYCOL*, CETEARYL ALCOHOL*, BIS-BEHENYL/ISOSTEARYL/PHYTOSTERYL DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEATE, HYDROGENATED AVOCADO OIL*, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), MICA, HYDROGENATED OLIVE OIL STEARYL ESTERS*, CAFFEINE*, HYDROLYZED HYALURONIC ACID*, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT*, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, ACETYL TETRAPEPTIDE-5, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7*, CITRIC ACID*, CETEARYL GLUCOSIDE*, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, TOCOPHEROL*, TOCOPHERYL ACETATE*, POLYMETHYL METHACRYLATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM BENZOATE, ARGININE, XANTHAN GUM, LACTIC ACID, SODIUM PHYTATE*, TITANIUM DIOXIDE, TIN OXIDE, CI 77491 (IRON OXIDES) (187/034)
* Origine végétale – Origen vegetal – Plant origin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Premier Cru The Eye Cream”

LART