- 10%

Caudalie – Premier Cru Rich Cream

10,350 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – The Premier Cru Rich Cream 

Premier Cru Rich Cream jep veprimin e fundit kundër plakjes, për një lëkurë më rinore, ushqen intensivisht dhe qetëson lëkurën e thatë jokomode.

Formula e fuqishme rigjeneron lëkurën, rikthen dendësinë dhe zbut rrudhat për lëkurë më rrezatuese dhe më të rafinuar.
Aroma kombinon nota delikate të petaleve të trëndafilit.

 • Lëmon rrudhat
 • Rafinon lëkurën
 • Konturet e fytyrës janë më të theksuara
 • Ndriçon dhe unifikon fytyrën
 • Intensivisht ushqen lëkurën e thatë

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1-2 pompa të kremit në majë të gishtave vendosni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas serumit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

25+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

E thatë

AQUA/WATER/EAU, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*, BUTYLENE GLYCOL*, GLYCERYL STEARATE*, CETEARYL ALCOHOL*, CETEARYL GLUCOSIDE*, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, NIACINAMIDE, OCTYLDODECYL MYRISTATE*, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL*, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT*, JOJOBA ESTERS*, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, POLYGLYCERIN-3, HYDROLYZED HYALURONIC ACID*, GLYCERIN*, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, ACACIA DECURRENS FLOWER WAX*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, TOCOPHEROL*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX*, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7*, PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYL PALMITATE, CARBOMER, POTASSIUM SORBATE, XANTHAN GUM, TRIBEHENIN*, SODIUM PHYTATE*, SORBITAN ISOSTEARATE*, SODIUM CITRATE, ARGININE, CITRIC ACID*, LACTIC ACID, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, LINALOOL (186/027)
* Origine végétale – Origen vegetal – Plant origin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Premier Cru Rich Cream”

LART