- 10%

Caudalie – Organic Herbal Teas

1,359 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Organic Herbal Teas

Çajrat Bimorë Organikë Draining janë një përzierje e shijshme e pesë bimëve të dobishme organike: kanellë *, boronicë *, red vine *, lëvore e ëmbël portokalli * dhe rrush i zi pa fara*.
Këto çajra të shijshëm bimor janë ndihma e përsosur për dobësimin, duke ndihmuar në eleminimin e ujit dhe toksinave.
Kanella shton një goditje në infuzion para se të lëshojë vendin për aromat më delikate.

Përfitimet:

 • Kullon ujërat e tepërt
 • Promovon eliminimin e toksinave
 • 100% përbërës me origjinë natyrore

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një bustinë çaji në ujë të zier vetëm për 5 minuta ose 3 bustina çaji në 1.5 litra ujë, të nxehtë ose të ftohtë. Shijoni gjatë gjithë ditës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

20

red grapevine leaf, cinamon peel*, Blueberry leaf*, orange bark*, Blackcurrant leaf*
* produits issus de l’agriculture biologique. Certifié Ecocert FR-BIO-01.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Organic Herbal Teas”

LART