Caudalie – Nourishing Body Lotion

(1 përshtypje mbi produktin)

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Nourishing Body Lotion

Locion ushqyes për trupin i pasuruar me acid hidratues hialuronik, gjalpë shea organik dhe polifenole antioksidante të rrushit për ta lënë lëkurën të butë, të zhdërvjellët dhe rrezatuese gjatë gjithë ditës.

Tekstura e lehtë, e freskët dhe jo vajore absorbohet shpejt kur masazhohet në lëkurë.

Aroma e lehtë me nota të lules së portokallit aromatizon me delikatesë lëkurën.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhoni në mëngjes dhe në mbrëmje në trup derisa të përthithet.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë, Tubet

Sasia

200ml, 400ml

AQUA/WATER/EAU, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, GLYCERIN, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, CANDELILLA/JOJOBA/RICE BRAN POLYGLYCERYL-3 ESTERS, GLYCERYL STEARATE, SACCHARIDE ISOMERATE, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM STEAROYL LACTYLATE, PARFUM (FRAGRANCE), ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SODIUM PHYTATE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM BENZOATE, SODIUM CITRATE, CITRAL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL(227/069)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  100%
1 përshtypje për Caudalie – Nourishing Body Lotion
 • Miranda D.

  Shumee i shtrenjte

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART