- 25%

Caudalie – My Vitamin C Essential Set

4,125 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – My Vitamin C Essential Set

Seti përfshin:

 • Serumin Vinergetic C + (30ml)

I pasuruar me vitaminë C, acid hialuronik dhe polifenole të rrushit, ky serum ndriçon dhe ushqen menjëherë lëkurën për një efekt të menjëhershëm kundër lodhjes.

 • Dhuratë: Kremin e syve  Vinergetic C + (5ml)

Një efekt korrigjues i menjëhershëm! Redukton rrathët e zinj, zbut dhe hidraton zonën e syve për një pamje të freskët, plot energji.

 • Dhuratë: Shkumën pastrues prej (50 ml)

I përbërë me përbërës me origjinë natyrale 97%, ky locion pastrues shndërrohet në një shkumë për të mbështjellë lëkurën me butësi.

Sjell shkëlqim dhe komoditet dhe lë lëkurën të butë dhe të freskët.

Firma

Caudalie

Mosha

25+

Forma

Flakon me pompë, Tubet

Sasia

50 ml, 30ml, 5ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – My Vitamin C Essential Set”

LART