- 10%

Caudalie – Milky Sun Spray (SPF 30)

2,952 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Milky Sun Spray SPF 30

Milky Sun Spray SPF 30 ofron mbrojtjen maksimale nga UVA / UVB për lëkurën, gjithashtu ofron nxirje natyrale, rrezatuese, që zgjat në kohë duke ruajtur pamjen e saj rinore. Mbrojtje 2-në-1 për trupin dhe fytyrën.

Pasuruar me ujë organik të rrushit, tekstura e lehtë e qumështit,jo vajore, hidraton dhe qetëson lëkurën e ndjeshme.

Aroma e saj verore në mënyrë delikate mbështjell lëkurën në shënimet e luleve frangipani.

 • Mbron nga shenjat e plakjes
 • Hidraton dhe qetëson
 • Rezistente ndaj ujit
 • Respekton ekosistemet detare

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni një sasi të mjaftueshme përpara ekspozimit në diell, riaplikojeni përsëri çdo 2 orë dhe pas notit. Shmangni zonën e konturit të syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

SPF

30

AQUA/WATER/EAU, DICAPRYLYL CARBONATE*, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER*, DIBUTYL ADIPATE, ISOAMYL P-METHOXYCINNAMATE, PROPANEDIOL*, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (AVOBENZONE), C20-22 ALKYL PHOSPHATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, C20-22 ALCOHOLS*, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, GLYCERIN*, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE*, PARFUM (FRAGRANCE), 1,2-HEXANEDIOL, CETEARYL ALCOHOL*, GLYCERYL STEARATE*, SODIUM HYDROXIDE, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, PICEA ABIES WOOD EXTRACT*, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE*, CITRIC ACID, O-CYMEN-5-OL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE,TOCOPHEROL*,BENZYLBENZOATE,BENZYLSALICYLATE,CITRONELLOL,GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL. (230/002) * Origine végétale – Plant origin – Origen vegetal – Origem vegetal.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Milky Sun Spray (SPF 30)”

LART