- 10%

Caudalie – Lips Conditioner

(2 përshtypje mbi produktin)

693 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Lips Conditioner

Balmi i buzëvë Caudalie është një balsam hidratues dhe antioksidant, i formuluar posaçërisht (99.5% origjinë natyrore) për tu kujdesur për buzët tuaja të thata dhe të dëmtuara. Ai siguron ushqim, riparim dhe shkëlqim.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në buzë sipas nevojës.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick Roll-On

Sasia

4.5g

Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil *, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil *, Cera Alba (Beeswax), Oryza Sativa (Rice) Bran Wax *, Cetyl Palmitate *, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract *, Copernicia Cerifera (Carnauba) ) Wax *, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax *, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil *, Cetearyl Alcohol *, Cetyl Alcohol *, Palmitic Acid *, Stearic Acid *, Hydrogenated Olive Oil Stearyl Esters *, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil *, Parfum (Fragrance), Palmitoyl Grape Seed Extract *, Hydrogenated Castor Oil *, Tocopheryl Acetate *, Ammonium Glycyrrhizate *, Glyceryl Oleate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Caudalie – Lips Conditioner
 • Emiriona N. (blerës i verifikuar)

  Lips balm shume i mire. E rekomandoj 10/10

 • Kleana P. (blerës i verifikuar)

  E rekomandoj per buzet e cara

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART