- 10%

Caudalie – Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age (SPF 30)

(1 përshtypje mbi produktin)

3,420 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Crème Solaire Visage Anti-Rides SPF 30

Caudalie Anti-Wrinkle Face Suncare SPF 30 ofron një mbrojtje nga dielli për fytyrën, por shërben dhe si një kujdes mbrojtës kundër rrudhave. Përshtatur për çdo lloj lëkure, madje edhe për ato të ndjeshme.

Ky krem ​​dielli është i pasuruar me ujë organik rrushi i cili hidraton dhe qetëson lëkurën e ndjeshme.

 • SPF 30 i ofron lëkurës suaj një mbrojtje optimale ndaj UVA / UVB
 • Mbron lëkurën tuaj nga plakja
 • Aroma e këndshme me nota të luleve Frangipani mbështjell lëkurën tuaj
 • Tekstura e qumështit është e lehtë nuk lë asnjë efekt ngjitës në lëkurë
 • Rezistent ndaj ujit
 • Testuar nën kontrollin dermatologjik
 • Jo komedogjen

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në sasi të mjaftueshme para çdo ekspozimi, riaplikojeni çdo 2 orë dhe pas çdo larjeje. Shmangni zonën e syve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

30

Aqua/Water, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Water*, Dibutyl Adipate, Isoamyl P-Methoxycinnamate, C13-15 Alkane, Glycerin*, Propanediol*, Crambe Abyssinica Seed Oil*, Butyl Methoxydibenzoylmethane (Avobenzone), Glyceryl Stearate*, C20-22 Alkyl Phosphate, Ethylhexyl Triazone, C20-22 Alcohols*, Titanium Dioxide, Benzotriazolyl Dodecyl P-Cresol, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter*, Caprylic/Capric Triglyceride*, Parfum (Fragrance), 1-2 Hexanediol, Phytosterols*, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Hydroxide, Palmitoyl Grape Seed Extract*, Vitis Vinifera (Grape) Juice*, Citric Acid*, O-Cy-Men-5-Ol, Picea Abies Wood Extract*, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Polyhydroxystearic Acid*, Jojoba Esters*, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Linallol. (232/003) * Botanical origin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Krem mbrojtës ndaj diellit anti-age (SPF 30)
 • Ornela M.

  Nje krem dielli i persosur, hidraton ushqen dhe perthithet totalisht. 10/10

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART