- 25%

Caudalie – Hand Cream Trio Set

1,312.50 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Hand Cream Trio Set

Tre kremra të përzgjedhur për duart dhe thonjtë në madhësi udhëtimi, ideale për t’i futur në çantën tuaj.

Struktura e tyre kremoze depërton shpejt, ushqen intensivisht lëkurën tuaj dhe forcon thonjtë tuaj për duar të buta dhe me aromë të lehtë.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Hand Cream Trio Set”

LART