- 10%

Caudalie – Hand and Nail Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

1,566 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Hand and Nail Cream

Caudalie Hand and Nail Cream është një përkujdesje kënaqësie ushqyese dhe anti-oksiduese, me një aromë të mrekullueshme.

Hidratimi dhe butësia janë të kombinuara në këtë krem ​​anti-oksidues, me tul portokalli për duar të buta dhe të mbrojtura.

0% paraben, 0% fenoksietanol, 0% ngjyrues, 0% vajra minerale. Kundër testimit të kafshëve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni duke masazhuar duart dhe thonjtë sa më shpesh që të jetë e nevojshme.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua, Glycerin*, Cetearyl Alcohol*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Glyceryl Stearate*, Butyrospermum parkii (Shea Butter) Extract*, Tocopheryl Acetate*, Persea Gratissima (Avocado) Oil Unsaponifiables*, Dimethicone, Sodium Cetearyl Sulfate*, Caprylyl Glycol, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolumer, Palmitoyl Grape Seed Extract*, Potassium Sorbate, Fragrance, Sodium Hydroxide, Carbomer, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Tocopherol*, Geraniol, Limonene, Linalool.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  50%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Hand and Nail Cream
 • Iljada B.

  Kremi i avenes per duart me pelqen me shum

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART