- 10%

Caudalie – Gentle Conditioning Shampoo

1,800 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Gentle Conditioning Shampoo

Caudalie Gentle Conditioning Shampoo ka efekt forcues dhe përshtatet me të gjitha llojeve të flokëve.

Ky koncentrat, i përbërë nga balsam natyral dhe përbërës aktivë, pastron, fortifikon dhe mbron flokët, madje edhe ata të trajtuar me ngjyra. Kjo formulë jashtëzakonisht e butë me bazë bimore është e përkryer për përdorim të shpeshtë edhe në flokët më të ndjeshëm. Uthulla e rrushit dhe ekstrakti i farave të rrushit u japin flokëve tuaj lehtësi, shkëlqim dhe butësi.

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim të përditshëm.

Indikimi: Shampo, për gratë dhe burrat që duan flokë shumë të butë dhe me shkëlqim.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua, Ammononium Lauryl Sulfate*, Sodium Lauroyl Sarcosinate*, Glycerin*, Cocamidopropyl Betaine*, Catearyl Alcohol*, Hydroxypropyl-Trimonium Honey, Hydroxypropyl Starch Phosphate*, Disodium Lauryl Sulfoccinate*, Parfum (Fragrance), Dimethicone, Sodium Cocoyl Isethionate*, Zea Mays (Corn) Starch*, Phospholipids*, Guar Hydroxypropyl trimonium Chloride*, Coco-Glucoside*, Glyceryl Oleate, *, Sodium CHloride, Dicaprylyl Ether*, Hydrogenated Castor Oil*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Citric Acid, Lauryl Alcohol*, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Cetrimonium CHloride*, Tocopherol, Hydrolyzed Wheat Protein*, Benzoic Acid, Acetum (Vinegar)*, CI 77891 (Titanium Dioxide), Ascorbic Acid, Sodium Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Gentle Conditioning Shampoo”

LART