Caudalie – French Kiss Tinted lip balm Seduction

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – French Kiss Tinted lip balm Seduction

Balsamët e buzëve French Kiss shkrihen në buzët tuaja për hidratim dhe mbrojtje në një hap të vetëm.

Elegant edhe i sofistikuar, French Kiss Séduction i ledhaton buzët me një ngjyrë rozë të  lehtë .

Lë  në  buzët tuaja një aromë të lehtë vaniljeje

Udhëzime mbi përdorimin

Vendosni balmin drejtpërdrejt në buzët tuaja, duke përdorur gishtin tuaj, aq shpesh sa është e nevojshme.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

7.5ml

Nuanca

Innocence, Seduction

RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, CERA ALBA/BEESWAX/CIRE D’ABEILLE, HYDROGENATED CASTOR OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, SILICA, PARFUM (FRAGRANCE), MICA, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDES), PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, SACCHARIN, GALLIC ACID, CI 15850 (RED 7), GLYCERYL STEARATE, CERA CARNAUBA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBA, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, POLYHYDROXYSTEARIC ACID

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – French Kiss Tinted lip balm Seduction”

LART