- 10%

Caudalie – Foot Beauty Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

2,025 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Foot Beauty Cream 

Caudalie Foot Beauty Cream është e përqendruar në maja- vino shumë hidratuese, në vajin e farave të rrushit dhe gjalpin shea organik. Kremi i këmbëve do ju ofrojë një ndjesi ultra-relaksuese dhe rikuperuese.

Ky balsam kremoz ushqen intensivisht këmbët tuaja pa lënë asnjë film të yndyrshëm. Tekstura e tij e freskët dhe çliruese siguron një ndjesi të menjëhershme të mirëqenies.

Lëkura juaj bëhet më e butë.

Udhëzime mbi përdorimin

Apikoni kremin në këmbë duke e masazhuar sa herë të jetë e nevojshme.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua, Glycerin*, Dicaprylyl Carbonate*, Butirospermum Parkii (Shea Butter) Extract*, Catearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate*, Butylene Glycol, Sodium Polyacrylate, Hexydecanol*, Hexydecyl Laurate*, Dimethicone, Polymethyl Methacrylate, Steralkonium Hectorite, Fragrance, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycol, Propylene Carbonate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Tocopheryl Acetate*, Citric Acid*, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract*, Ginkgo Biloba Leaf Extract*, Sodium Phytate*, Tocopherol*, Sodium Carboxymethyl Betaglucan, Limonene, Linalool, Geraniol.

* Vegetable Origin.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Foot Beauty Cream
 • Iljada B.

  Super produkte por sasi e vogel

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART