- 25%

Caudalie – Fleur de Vigne Fragrance Trio Gift Set

2,835 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Fleur de Vigne Fragrance Trio Gift Set

Seti përmban:

 • Eau Fraîche Fleur de Vigne (50ml)

Ujë i freskët dhe i lehtë me thekse energjike të grejpfrutit, mandarinës dhe kedrit.

 • Dhuratë: Eau Fraîche Fleur de Vigne Roll-on (10ml)

Një format nomad për prekjen e parfumit në çdo kohë, në  kyçin e dorës ose pas veshit.

 • Dhuratë: Xhel dushi Fleur de Vigne (50 ml)

I formuluar me 95% përbërës natyralë dhe pa sapun, xheli i dushit Fleur de Vigne pastron butësisht lëkurën dhe e lë atë me aromë delikate.

 

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on, Shishe me spray, Tubet

Sasia

50 ml, 10ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Fleur de Vigne Fragrance Trio Gift Set”

LART