- 25%

Caudalie – First Hydrating Essentials Set

2,775 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – First Hydrating Essentials Set

Vinosource-Hydra Grape Water Gel Moisturizer 30ml: I pasuruar me ujë rrushi organik prebiotik dhe aloe vera organike, ky krem ​​freskues hidraton menjëherë pa yndyrë dhe përforcon barrieren e lëkurës.

Vinosource-Hydra S.O.S Thirst-quenching Serum 10ml: Aplikojeni këtë serum përpara kremit. Ka nje teksture ultra te lehtë dhe te freskët ujore.

Vinosource-Hydra Moisturizing Mask 15ml: Në vetëm 10 minuta, kjo maskë për fytyrën ushqen dhe qetëson menjëherë lëkurën e thatë, madje edhe lekurat më të ndjeshme.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore, Tubet, Vazo

Sasia

10ml, 15ml, 30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – First Hydrating Essentials Set”

LART