Hot

Caudalie – Essentials Set

(1 përshtypje mbi produktin)

1,800 Lekë

*limited edition

In stock

Përshkrimi i Produktit

Zbuloni setin veror Caudalie Essentials.

Ky set i ri i limituar përmban 5 produkte të domosdoshme në një çantë bukur rozë.

 • Seti është i  përshtatshëm per të gjitha llojet e lëkurës
 • Ofron hidratim edhe në lëkurë të ndjeshme
 • Përbërësit kryesorë: acidi hialuronik, rrushi jeshil, myshku i bardhë.
 • Formuluar nga  përbërës me origjinë 97% natyrale.
 • Çantë e projektuar në mënyrë ekologjike e bërë nga plastika 100% e ricikluar

Seti përmban:

 • Vinoclean Fleur de Vigne Instant Foaming Cleanser (50ml) 

Vinoclean, një linjë e re pastrusish eko-miqësore, me formula vegane dhe shumë natyrale.

I përbërë me përbërës me 97% origjinë natyrale, ky locion pastrues shndërrohet në një shkumë për të mbështjellë lëkurën me butësi.

Sjell shkëlqim dhe komoditet dhe lë lëkurën të butë dhe të freskët.

 •  Vinosource Hydra Water Gel Moisturizer (15ml)

Pasuruar me ujë rrushi organik prebiotik dhe aloe vera, ky hidratues forcon barrierën e lëkurës. Tekstura ultra-e freskët në trajtë xhel-kremi, e formuluar pa silikone, shkrihet në lëkurë për një fund jo-vajor. Pas aplikimit, lëkura është më e butë, më e hidratuar dhe më e freskët.

 • Caudalie – Thé des Vignes Shower Gel (30ml)

Caudalie Thé des Vignes Shower Gel është një xhel dushi, me aromën delikate me Tea Vine (i patentuar).

I pasuruar me aloe vera, ky xhel dushi pa sapun është formuluar në një bazë pastrimi të butë me origjinë natyrore, e cila respekton pH fiziologjik të lëkurës. Me aromë të lehtë e cila ka një përzierje sensuale të myshkut të bardhë, lule neroli dhe xhinxherit.

Caudalie – Thé des Vignes Body Lotion (30ml)

Pasuruar me vaj ushqyes të farave të rrushit dhe polifenole rrushi anti-oksidues, ky locion trupi mjaft i lehtë për tu përthithur nga lëkura i jep asaj butësi, hdratim dhe ndjesi komforti. I aromatizuar me nota të myshkut të bardhë, nerolit dhe xhinxherit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

15ml, 30ml, 50ml

FLEUR DE VIGNE VINOCLEAN : AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-BETAINE, CAPRYLYL GLYCOL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SODIUM METHYL COCOYL TAURATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM PHYTATE, BUTYLENE GLYCOL, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT, LINALOOL, SALVIA OFFICINALIS (SAGE) LEAF EXTRACT, CITRONELLOL, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE).(263/025)

GELÉE D’EAU DE RAISIN HYDRATANTE VINOSOURCE-HYDRA : AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, OCTYLDODECYL MYRISTATE, SQUALANE, MICROCRYSTALLINE CELLULOSE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, BENZYL ALCOHOL, XANTHAN GUM, CARBOMER, CELLULOSE GUM, CAPRYLYL GLYCOL, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYDROXIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM PHYTATE, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, PARFUM (FRAGRANCE).(288/048)

GEL DOUCHE THÉ DES VIGNES : AQUA/WATER/EAU, DECYL GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, GLYCERIN, SUCROSE COCOATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, LIMONENE, LINALOOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, PARFUM (FRAGRANCE).(123/005)

NOURRISSANT HYALURONIQUE THÉ DES VIGNES : VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT, CANDELILLA/JOJOBA/RICE BRAN POLYGLYCERYL-3 ESTERS, GLYCERYL STEARATE, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT, CETEARYL ALCOHOL, SODIUM STEAROYL LACTYLATE, SACCHARIDE ISOMERATE, CAPRYLYL GLYCOL, XANTHAN GUM, POTASSIUM SORBATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, SODIUM PHYTATE, LIMONENE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM BENZOATE, SODIUM CITRATE, PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL.(236/015)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Essentials Set
 • .

  Produkte super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART