- 10%

Caudalie – Duo Hand and Nail Cream Thé des Vignes + Lips conditioner

Original price was: 1,350 Lekë.Current price is: 1,215 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Duo Hand and Nail Cream Thé des Vignes + Lips conditioner 

Kremi për duart dhe thonjtë Thé des Vignes + balmi i buzëve është një kuti e vogël që ofron një dyshe fantastike produktesh, ideale për hidratimin e duarve dhe buzëve.

Kremi për duart dhe thonjtë Caudalie Thé des Vignes është një krem ​​për duar dhe thonj me aromë të freskët të Thé des Vignes.

Balmi i buzëve është një balsam hidratues, antioksidant, i formuluar posaçërisht (99.5% origjinë natyrale) për tu kujdesur për buzët tuaja të thata dhe të dëmtuara. Ai siguron ushqim, riparim dhe shkëlqim.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni produktet aq shpesh sa të jetë e nevojshme.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick Roll-On, Tubet

Sasia

30ml, 4.5g

Caudalie Hand and Nail Cream Thé des Vignes 30ml:

Aqua/Water, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii Shea Butter Extract*, Fragrance, Coco-Caprylate, Sodium Cetearyl Sulfate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Acrylate/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Potassium Sorbate, Phytosterols, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sodium Hydroxide, Carbomer, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Tocopherol, Butylphenyl, Methylpropional, Linalool, Sorbitant oleate, Ascorbyl palmitate.

Caudalie Lips Conditioner 4.5g:

Caprylic/Capric triglyceride, Ricinus communis (castor) seed oil, Cera alba/beeswax, C10-18 triglycerides, Butyrospermum parkii (shea) butter, Macadamia ternifolia seed oil, Cera carnauba/copernicia cerifera (Carnauba), Wax/cire de carnauba, Hydrogenated castor oil, Fragrance, Palmitoyl grape seed extract, Tocopheryl acetate, Limonene, Linalool, Leonto-podium alpinum extract, Geraniol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Duo Hand and Nail Cream Thé des Vignes + Lips conditioner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART