- 10%

Caudalie – Duo Hand and Nail Cream Rose de Vigne + Lips conditioner

(1 përshtypje mbi produktin)

1,224 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Duo Hand and Nail Cream Rose de Vigne + Lips conditioner

Kremi për duart dhe thonjtë Thé des Vignes + balmi i buzëve është një kuti e vogël që ofron një dyshe fantastike produktesh, ideale për hidratimin e duarve dhe buzëve.

Kremi për duart dhe thonjtë Caudalie Rose de Vinge është një krem ​​për duar dhe thonj me aromë të freskët të Rose des Vignes.

Balmi i buzëve është një balsam hidratues, antioksidant, i formuluar posaçërisht (99.5% origjinë natyrale) për tu kujdesur për buzët tuaja të thata dhe të dëmtuara. Ai siguron ushqim, riparim dhe shkëlqim.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni produktet aq shpesh sa të jetë e nevojshme.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick, Tubet

Sasia

30ml, 4.5g

Caudalie Hand and Nail Cream Rose de Vigne 30ml:

Aqua/Water, Glycerin, Cetearyl alcohol, Vitis vinifera (Grape) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract, Palmitoyl grape seed extract, Sodium cetearyl sulfate, Coco-caprylate/caprate, Tocopheryl acetate, Persea gratissima (avocado) oil, Caprylyl glycol, Acrylate/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, Potassium sorbate, Phytosterols, Olea europaea (olive) fruit oil, Carbomer, Limonene, Linalool, Sodium hydroxide, Hydroxycitronellal, Citronellol, Sodium carboxymethyl beta-glucan, Tocopherol, Sorbitan oleate, Ascorbyl palmitate, Parfum (fragrance), Benzyl alcohol, Geraniol, Citral.

Caudalie Lips Care 4,5g:

Caprylic/capric triglyceride, Ricinus communis (castor) seed oil, Cera alba/beeswax/cire d’abeille, C10-18 triglycerides, Butyrospermum parkii (shea) butter, Macadamia ternifolia seed oil, Cera carnauba/copernicia cerifera (carnauba) wax/cire de carnauba, Hydrogenated castor oil, Parfum (fragrance), Palmitoyl grape seed extract, Tocopheryl acetate, Limonene, Linalool, Leonto-podium alpinum extract ,Geraniol.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Caudalie – Duo Hand and Nail Cream Rose de Vigne + Lips conditioner
 • Roland D.

  Nje must ne ditet e ftohta te dimrit.kujdesi ndaj duarve sduhet harruar

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART