- 10%

Caudalie – Deep Cleansing Exfoliator

2,952 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Deep Cleansing Exfoliator 

Deep Cleansing Exfoliator pastron lëkurën dhe rafinon teksturën e saj pa e tharë, për një lëkurë të pastër dhe rrezatuese.

Tekstura e kremit  me përbërje të portokallit të kuq, mentes dhe portokallit të ëmbël, do ta bëjë larjes e lëkurës tuaj një përvojë vërtet relaksuese dhe rikuperuese.

Formula e saj e re përmban 97% përbërës me origjinë natyrore dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën mikse- të yndyrshme.

Udhëzime mbi pëdorimin

Aplikoni Exfoliator Deep Cleansing Exfoliator dy herë në javë në lëkurë të lagur, masazhoni me delikatesë dhe shpëlajeni me ujë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

75ml

AQUA/WATER/EAU, POLYLACTIC ACID, HEXYLDECYL STEARATE*, GLYCERIN*, GLYCERYL STEARATE*, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE*, ARACHIDYL ALCOHOL*, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER*, BEHENYL ALCOHOL*, ARACHIDYL GLUCOSIDE*, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, PARFUM (FRAGRANCE), CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHEROL*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, POTASSIUM SORBATE, XANTHAN GUM, MENTHOL*, SODIUM PHYTATE*, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE*, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT EXTRACT*, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID*, SODIUM BENZOATE, ALCOHOL*, LIMONENE, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL (166/022)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Deep Cleansing Exfoliator”

LART