- 20%

Caudalie – Crushed Cabernet Scrub

(2 përshtypje mbi produktin)

3,016 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Crushed Cabernet Scrub

Caudalie Crushed Cabernet Scrub ka një veprim hollues falë vetisë të tij si eksfoliues i fortë.

Ky scrub me kokrra të mëdha e lë lëkurën tuaj të ushqyer dhe të butë.Pasuruar me fara rrushi të shtypura dhe 6 vajra thelbësorë, ky scrub e lë lëkurën të butë dhe të ushqyer, duke e përgatitur atë për fazat e ardhshme të rutinës së trupit tuaj.Përjetoni kënaqësinë e një trajtimi profesional Vinothérapie në shtëpi.

Rezultate të jashtëzakonshme të programit: Deri në -3.8 cm rreth kofshëve në 28 ditë.

99% e përbërësve janë me origjinë natyrore.

Përmban: Fara rrushi të shtypura, vaj farë rrushi, mjaltë Gironde, vajra thelbësorë të Limonit *, Lemongras *, Rozmarinë*, Dëllinjë *.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni dy herë në javë në lëkurë të lagur. Ngrohni fillimisht në duar dhe masazhoni të gjithë trupin me lëvizje rrethore nga poshtë lart, derisa scrubitë jetë shkrirë plotësisht, më pas shpëlajeni.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

150gr

-Crushed Grape Seeds and Brown Sugar: Exfoliate.
-Grape Seed Oil: Nourishes.
-Organic Lemon and Rosemary Essential Oils: Tone.
-Organice Cypress and Juniper Berry Essential Oils

Sucrose*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides*, Vitis Vinifera (Grape) Seed Powder*, Mel (Honey), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax*, Glyceryl Distearate*, Peg-100 Stearate*, Glyceryl Stearate*, Caprylyl Glycol, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil*, Parfum (Fragrance)*, Juniperus Communis Fruit Oil*, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Tocopherol*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil*, Cupressus Sempervirens Oil*, Cymbopogon Schoenanthus Oil*, Limonene*, Citral*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*. *Plant Origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Caudalie – Crushed Cabernet Scrub
 • Albina H. (blerës i verifikuar)

  Super scrub ???

 • Iljada B.

  Pak i shtrenjt por garanton lekure te bute

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART