Caudalie – Beauty Elixir

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Beauty Elixir 

Caudalie Beauty Elixir ka veti zbutëse, ndriçon lëkurën dhe i jep një pamje të shkëlqyeshme. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Frymëzuar nga eliksiri rinor i Mbretëreshës Isabella të Hungarisë, ky kujdes për lëkurën zbut tiparet, zvogëlon poret dhe i jep një shkëlqim të vërtetë fytyrës. Zgjon lëkurën kur përdoret në mëngjes dhe i jep asaj një shtysë kur përdoret në darkë.

Një përzierje e rrushit, lules së portokallit, trëndafilit, balsamit organik të limonit dhe rozmarinës ofron një aromë të mrekullueshme dhe duke i bërë aplikimet një kënaqësi të vërtetë. Lëkura juaj shkëlqen, dhe ju dukeni rrezatues.

Pa paraben, pa fenoksietanol.

Udhëzime mbi përdorimin

Shkundeni para përdorimit. Shmangni sytë. Spërkateni në fytyrën tuaj para kremit tuaj hidratues, në mënyrë që të freskoni lëkurën.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

30ml, 100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Beauty Elixir”

Aqua, Alcohol*, Citrus Aurantium Aamara (Bitter Orange) Flower Water*, Fragrance, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil*, Potassium Alum, Glycerin*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Commiphora Myrrha Extract*, Styrax Benzoin Resin Extract*, Melissa Officinalis (Balm Mint) Leaf Oil*, Rosa Damascena Flower Oil*, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract*, Citral Citronellol*, Farnesol*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*.
* Vegetable origin.

0/5 (0 Reviews)

LART