- 10%

Caudalie – Beauty Elixir Limited Edition

4,644 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Beauty Elixir Limited Edition

Caudalie Beauty Elixir Limited Edition është një mist shumë funksional që zbut linjat, ngushton poret dhe sjell një shkëlqim të vërtetë në çehre.

 • 0% paraben, fenoksietanol, ftalate, vajra minerale, sulfate.
 • Aromë 100% natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

Shkundeni para përdorimit,shmangni sytë, spërkateni në fytyrë para kremit dhe në çdo kohë të ditës për të rifreskuar make up-in.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

100ml

Aqua/Water, Alcohol*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water*, Fragrance*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Potassium Alum, Glycerin*, Mentha piperita (Peppermint) Oil*, Commiphora Myrrha Resin Extract*, Styrax Tonkinensis Resin Extract*, Melissa Officinalis (Balm Mint) Leaf Oil*, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil*, Rosa Damascena Flower Oil*, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract*, Tocopherol*, Benzyl Benzoate*, Citral*, Citronellol*, Geraniol*, Farnesol*, Limonene*, Linalool* (010/035).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Beauty Elixir Limited Edition”

LART