- 10%

Caudalie – Beautifying Suncare Oil (SPF 30)

3,150 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Beautifying Suncare Oil SPF 30

Caudalie Beautifying Suncare Oil SPF 30 është një vaj mbrojtës ndaj diellit me mbrojtje të lartë, i përshtatshëm për çdo lloj lëkure, madje edhe më të ndjeshëm.

I pasur me vaj rrushi ushqyes, ushqen lëkurën dhe përmirëson nxirjen për një lëkurë të ndritshme dhe të bronzuar pa efekt vajor.

SPF 30 i ofron në lëkurës tuaj një mbrojtje optimale ndaj UVA / UVB dhe mbron atë nga plakja.

 • Aroma me nota të luleve Frangipani mbështjell lëkurën tuaj.
 • Rezistent ndaj ujit.
 • Pa alkool, pa silikon, pa paraben, pa fenoksietanol,pa vajra minerale.
 • Testuar nën kontrollin dermatologjik.
 • Jo komedogjene.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në sasi të mjaftueshme para çdo ekspozimi, pastaj çdo 2 orë dhe pas çdo larjeje. Shmangni zonën e syve. Shmangni çdo ekspozim ndërmjet orës 12:00 dhe 16:00.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

SPF

30

Dicparylyl Carbonate*, Dibutyl Adipate, Isoamyl P-Methoxycinnamate, Sesanum Indicum (Sesame) Seed Oil*, Butyl Methoxydibenzoylmethane (Avobenzone), Parfum (Fragrance), Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil*, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Tocopheryl Acetate, Palmitoyl Grape Seed Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol*, Beta-Sitosterol*, Squalene*, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Farnesol, Hexyl Cinnamal, Linalool. (233/003)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Beautifying Suncare Oil (SPF 30)”

LART