- 25%

Caudalie – Anti Dark Spot Solution Box

5,040 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Anti Dark Spot Solution Box

Ky set përfshin:

 •  Vinoperfect Anti-Dark Spot Radiance Serum (30 ml)

Ky serum korrigjon pamjen e njollave ekzistuese dhe unifikon lëkurën për ta bërë atë më të shndritshëm. Vepron në të gjitha llojet e njollave (dielli, aknet, melasma, mosha) dhe të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet!

 • Dhuratë: Vinoperfect Concentrated Glow Glycolic Essence (50 ml)

Efektiv dhe ultra i butë për lëkurën, eliminon qelizat e vdekura dhe rigjallëron shkëlqimin natyral të lëkurës.

 • Dhuratë: Vinoperfect Instant Brightening Moisturizer Day Cream(15ml)

Hidratuesi Vinoperfect Instant Brightening Moisturizer zvogëlon shfaqjen e njollave të zeza, te shkaktuara nga dielli, aknet, mosha, shtatzënia. Zbeh dukshëm njollat e errëta dhe e barazon lëkurën.

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore, Shishe, Vazo

Sasia

15ml, 30ml, 50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Anti Dark Spot Solution Box”

LART