Caudalie – Anti-ageing Premier Cru Gift Set

11,500 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Anti-ageing Gift Set Premier Cru

Trajtojeni lëkurën tuaj me rutinën e fundit kundër plakjes me këtë set dhuratash. Ky set dhuratë përmban Premier Cru The Cream 50 mL + 2 produkte FALAS me madhësi udhëtimi për të kompletuar rutinën tuaj: Premier Cru The Rich Cream 15 mL dhe Premier Cru Dark Circle Correcting Eye Cream 5 ml.

Caudalie – The Premier Cru Rich Cream ( 50ml)

Premier Cru Rich Cream jep veprimin e fundit kundër plakjes, për një lëkurë më rinore, ushqen intensivisht dhe qetëson lëkurën e thatë jokomode.

Formula e fuqishme rigjeneron lëkurën, rikthen dendësinë dhe zbut rrudhat për lëkurë më rrezatuese dhe më të rafinuar.
Aroma kombinon nota delikate të petaleve të trëndafilit.

 • Lëmon rrudhat
 • Rafinon lëkurën
 • Konturet e fytyrës janë më të theksuara
 • Ndriçon dhe unifikon fytyrën
 • Intensivisht ushqen lëkurën e thatë

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1-2 pompa të kremit në majë të gishtave vendosni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë dhe qafë, pas serumit.

Caudalie – Premier Cru The Eye Cream ( 15) ml

Premier Cru Eye Cream është një krem ultra-efektiv dhe luksoz për sytë që trajton të gjitha shenjat e plakjes, zbut pigmentimet dhe ndriçon menjëherë  zonën rreth syve. Tekstura e lehtë, pa aromë, lë lëkurën të ndjehet e hidratuar, e lëmuar dhe më e fortë, ndërkohë që respekton zonën delikate të syve. Rrathët e errët dhe fryrja zbehen për të nxjerë në pah një zonë të syve që shkëlqen. I përshtatshëm për sy të ndjeshëm.

 • Lëmon rrudhat
 • Redukton rrathët e errët dhe fryrjen
 • Ndriçon zonën e syve

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1-2 pompa të kremit të syve në majë të gishtave, vendoseni në mëngjes dhe në mbrëmje në konturin e syve.
Masazhoni butësisht qepallat, duke i kushtuar vëmendje të madhe cepit të syrit.
Përfundoni duke zbutur konturin e buzëve.

Firma

Caudalie

Mosha

25+

Forma

Kavanoz, Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Anti-ageing Premier Cru Gift Set”

Caudalie The Premier Cru Rich Cream

AQUA/WATER/EAU, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*, BUTYLENE GLYCOL*, GLYCERYL STEARATE*, CETEARYL ALCOHOL*, CETEARYL GLUCOSIDE*, HYDROLYZED YEAST PROTEIN, NIACINAMIDE, OCTYLDODECYL MYRISTATE*, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL*, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER EXTRACT*, JOJOBA ESTERS*, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, POLYGLYCERIN-3, HYDROLYZED HYALURONIC ACID*, GLYCERIN*, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, ACACIA DECURRENS FLOWER WAX*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, TOCOPHEROL*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX*, PALMITOYL TRIPEPTIDE-1, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7*, PARFUM (FRAGRANCE), ETHYLHEXYLGLYCERIN, CAPRYLYL GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYL PALMITATE, CARBOMER, POTASSIUM SORBATE, XANTHAN GUM, TRIBEHENIN*, SODIUM PHYTATE*, SORBITAN ISOSTEARATE*, SODIUM CITRATE, ARGININE, CITRIC ACID*, LACTIC ACID, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, LINALOOL (186/027)
* Origine végétale – Origen vegetal – Plant origin.

Caudalie Premier Cru The Eye Cream

AQUA/WATER/EAU, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*, ETHYLHEXYL STEARATE, SILICA, GLYCERIN*, BUTYLENE GLYCOL*, CETEARYL ALCOHOL*, BIS-BEHENYL/ISOSTEARYL/PHYTOSTERYL DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEATE, HYDROGENATED AVOCADO OIL*, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), MICA, HYDROGENATED OLIVE OIL STEARYL ESTERS*, CAFFEINE*, HYDROLYZED HYALURONIC ACID*, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL*, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, PALMITOYL GRAPEVINE SHOOT EXTRACT*, SODIUM CARBOXYMETHYL BETA-GLUCAN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, ACETYL TETRAPEPTIDE-5, PALMITOYL TETRAPEPTIDE-7*, CITRIC ACID*, CETEARYL GLUCOSIDE*, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, TOCOPHEROL*, TOCOPHERYL ACETATE*, POLYMETHYL METHACRYLATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM BENZOATE, ARGININE, XANTHAN GUM, LACTIC ACID, SODIUM PHYTATE*, TITANIUM DIOXIDE, TIN OXIDE, CI 77491 (IRON OXIDES) (187/034)
* Origine végétale – Origen vegetal – Plant origin.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART