Catalysis – Glizigen Spray

2,100 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Një produkt natyral i butë, pa përmbajtje sapuni për zonën gjenitale. Aromatizon, freskon, shmang veprimet agresive të detergjentëve në zonën intime. Ky produkt është veçanërisht i përshtatshëm në ditët kritike të menstruacioneve, pas marrëdhënieve seksuale, sporteve dhe gjatë motit të nxehtë .

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni me spërkatje në zonën gjenitale, duke e mbajtur shishen drejtë. 3 ose 4 aplikime në ditë janë të mjaftueshme, por mund të përdoret sa herë që është e nevojshme.

Kujdes: Vetëm për përdorim të jashtëm. Mos e aplikoni në lëkurën e acaruar. Ndaloni menjëherë përdorimin nëse shfaqen skuqje dhe  acarime . Mbajeni larg fëmijëve.

Firma

Catalysis

Forma

Shishe me spray

Sasia

60ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Catalysis – Glizigen Spray”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART