Catalysis – Glizigen Intimate Gel

1,500 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Formula natyrale e xhelit Glizigen është dizenjuar posaçërisht për kujdesin dhe higjienën personale të grave, sipas karakteristikave fiziologjike të tyre.

Ky produkt ruan pH fiziologjik të zonave intime, pastron lëkurën dhe ruan mikroflorën natyrale të mukozave të organeve gjenitale. Ndihmon në irritime, në acarime dhe skuqje të shkaktuara nga depilimi, nga përdorimi i pecetave, të brendshmeve sintetike etj. Acidi glycyrrhizic i aktivizuar ushtron një veprim kompleks higjienik , acidi laktik ndihmon në ruajtjen e pH fiziologjik të zonave intime.Ofron një ndjenjë  pastërtie dhe freskie gjatë gjithë ditës.

Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në zonat intime dhe lajeni. Mund të përdoret sa herë që është e nevojshme.

Firma

Catalysis

Forma

Shishe me pompë

Sasia

250ml

Aqua. Disodium PEG-5-sodium laureth sulfosuccinate laurylcitrate sulfate. Cocamidopropyl betaine. Acrylates / C10-30 alkyl acrylates crosspolymer. Phytosphingosine-cetyl alcohol Ceteareth-25-glycerin. Glycyrrhizinic acid. Lactic acid. Sodium methylparaben. Quaternium 15. Parfum

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Catalysis – Glizigen Intimate Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART